109/6821/OGS

działka / Rynek

DZIAŁKA MIESZKANIOWO- USŁUGOWA, 10AR, OSIEK

Lokalizacja Osiek

BEZ PROWIZJI!
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10ar, umiejscowiona przy drodze prowadzącej w stronę Zielonej Góry lub Wrocławia, w otoczeniu terenów zielonych w miejscowości Osiek.

UWAGA!
Działka idealnie nada się pod inwestycję! Istnieje możliwość wyboru dobrowolnego umiejscowienia oraz powierzchni działki.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

:
  • Powierzchnia działki: 10 ar.
  • Media w drodze tj. woda, gaz, kanalizacja.
  • Prąd na działce.
  • Dojazd drogą asfaltową.
  • Przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa usługowa; przeznaczenie uzupełniające - zabudowa zagrodowa.

ATUTY

:
  1. LOKALIZACJA- idealna dla osób chcących pozostać w bliskim kontakcie z miastem- dojazd do Lubina ok. 5 min. W Osieku znajduje się sklep Dino, kościół, punkty usługowe, przystanki darmowej komunikacji miejskiej.
  2. FUNKCJONALNOŚĆ- powierzchnia działki daje możliwość do zaprojektowania własnej przestrzeni do wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi, a także bezpiecznej zabawy dzieci. Istnieje możliwość wyboru umiejscowienia oraz powierzchni działki.
  3. MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA- przeznaczenie podstawowe- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa usługowa; przeznaczenie uzupełniające - zabudowa zagrodowa.

CENA: 215 000 zł

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

:
DOMINIKA IZBICKA
+48 792 202 302
d.izbicka@answer-home.pl

ANSWER – NIERUCHOMOŚCI, INWESTYCJE, KREDYTY
W ramach współpracy naszym Klientom oferujemy:
1.Fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe – oferujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
2.Gwarancję bezpieczeństwa transakcji – jesteśmy licencjonowanym biurem działającym w oparciu
o Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dodatkowo każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową PZU SA.
3.Pełną, rzetelną opiekę administracyjno-prawną – uczestniczymy i wspieramy Klientów na każdym etapie, aż do zakończenia transakcji.

ANSWER NIERUCHOMOŚCI
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej
w art. 66 i następnych K.C.


215 000
powierzchnia powierzchnia 1000 m2
pobierz pobierz PDF