Urządzenie nowego mieszkania, domu czy biura wiąże się ze sporymi kosztami. Dla  naszych Klientów przygotowaliśmy, przy współpracy z  Partnerami, karty rabatowe, a także program „ANSWER - POD KLUCZ”.

karty rabatowe

Bardzo wiele wymagamy od naszych partnerów, jeszcze więcej od siebie.

Wspólnym mianownikiem wszelkich działań jest zadowolenie Klientów, dla których razem wypracowaliśmy karty z pakietem rabatów na asortyment wykończenia wnętrz, jak również produkty z branży kredytowej i ubezpieczeniowej.

Answer pod klucz

Dla wszystkich, którzy cenią piękne wnętrza, a nie mają czasu lub pomysłu jak urządzić, wykończyć lub wyremontować swoje mieszkanie, dom czy biuro – przygotowaliśmy program „ANSWER POD KLUCZ”. We współpracy z architektami wnętrz oraz solidną i na stałe współpracującą z nami ekipą budowaną możemy to zrobić za Państwa. 

„ANSWER POD KLUCZ” to szereg elastycznych rozwiązań, dzięki którym urządzanie nowych miejsc stanie się prawdziwą przyjemnością!

Współpracując z ANSWER  wybieracie bezpieczeństwo, zysk i gwarancję jakości.

 
Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami, gwarantującymi nowoczesne rozwiązania
i najwyższą jakość produktów i usług. Zyskujecie Państwo 2 lata gwarancji na prace wykończeniowe oraz zaoszczędzicie co najmniej 15% kosztów produktów, ponieważ pakiety wykończeniowe obciążone są nie 23% a 8% stawką VAT.