Dzięki prowadzonym inwestycjom budowlanym i sprzedaży, należących do Answer, nieruchomości, znamy potrzeby i oczekiwania Klientów powierzających nam sprzedaż mieszkań, domów, działek itp. 

Sprzedaż

Doskonale wiemy, że tym na czym najbardziej Państwu zależy jest:

Cena - uzyskanie najlepszej ceny i warunków sprzedaży.

Czas - sprzedaż nieruchomości w jak najkrótszym czasie.

Bezpieczeństwo i wygoda - minimum formalności  i bezpieczeństwo transakcji. 

Bycie dobrze poinformowanym o działaniach - zapewniamy bieżący kontakt, raportowanie informacji o postępach sprzedaży oraz o podejmowanych działaniach marketingowych.

 


Jeżeli masz swojego kupca, jednak nie jesteś pewien jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję - również możesz skorzystać  z niepełnej usługi pośrednictwa. Dopilnujemy Twoich interesów. Pomagamy w transakcjach nieruchomości obciążonych komorniczo. Prostujemy niejasny stan prawny nieruchomości.

 

Answer - możecie nam zaufać.

Wartości dodane dla Klienta

 1. Profesjonalna opieka
  doradcy
 2. kompleksowa obsługi
  transakcji
 3. efektywna sprzedaż
  w atrakcyjnej cenie

Kupno

Dom lub mieszkanie to coś więcej niż 4 ściany. To Wasze miejsce na ziemi. Przestrzeń, którą powinny wypełniać bezpieczeństwo, piękno, radość i miłość. Musi ona zapewnić komfort, odpoczynek i spokój całej Rodzinie, być Waszym azylem.

Wiemy, że stworzenie takiego miejsca nie jest proste. Wymaga czasu, wiedzy, kontaktów i znajomości rynku. Pomożemy Państwu w tym procesie od pierwszej do ostatniej decyzji. Jesteśmy firmą inną niż wszystkie. Wysłuchamy Was, poznamy Państwa oczekiwania i postaramy się jej spełnić.


Jeżeli sam znalazłeś nieruchomość, jednak nie jesteś pewien jak bezpiecznie przeprowadzić transakcję - również możesz skorzystać z niepełnej usługi pośrednictwa. Dopilnujemy Twoich interesów. Pomagamy w transakcjach nieruchomości obciążonych komorniczo. Prostujemy niejasny stan prawny nieruchomości.

Answer - możecie nam zaufać.

Wartości dodane dla Klienta

 1. indywidualne podejście
  i zrozumienie
 2. tylko starannie wyselekcjonowane
  oferty
 3. bezpieczeństwo realizaowanych
  transakcji
 4. efektywne negocjacje
  cenowe