445/6821/OMS

mieszkanie / Rynek

NOWOCZESNE APARTAMENTY, MALACHITOWA, LUBIN

Lokalizacja Lubin

NOWOŚĆ!

MALACHITOWA to nowopowstająca inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Malachitowej w Lubinie. To nowoczesność, wysoki standard i doskonałe położenie z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej – tylko 5 min. od centrum Lubina, w sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, apteki, przychodnie, przystanki autobusowe, a także liczne miejsca rekreacji.

Pierwszy etap to budynek sześciokondygnacyjny z DWOMA windami. Założeniem projektowym inwestycji było stworzenie przestrzeni atrakcyjnej estetycznie, kompleksowo odpowiadającej na potrzeby mieszkańców. Cztery kondygnacje mieszkalne obejmują łącznie 60 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 33,93 m2 do 70,86 m2 wraz z komórkami lokatorskimi na każdej kondygnacji.

Mieszkania wyróżniają się funkcjonalnością i przejrzystym rozkładem. W ręce przyszłych mieszkańców zostaną oddane również indywidualnie zaprojektowane i dostosowane stylem do otoczenia części wspólne, zadbane tereny zielone oraz parking podziemny. Dodatkowo, na parterze kompleksu znalazła się przestrzeń dla lokali usługowych.

Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to I kwartał 2023 r., ale JUŻ przyjmujemy rezerwacje!

WYBIERZ IDEALNĄ PRZESTRZEŃ DLA SIEBIE, PÓKI MASZ JESZCZE WYBÓR!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU: +48 792 202 302

SKORZYSTAJ Z BEZPIECZNEGO KREDYTU 2%. POMOŻEMY W SKORZYSTANIU Z PROGRAMU I UZYSKANIU DOFINANSOWANIA! OFERTA BEZ PODATKU PCC!

Niniejsza oferta dotyczy lokalu 1.B.3 położonego na pierwszym piętrze.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

:
  • Powierzchnia mieszkalna to 33,93m2, na którą składają się:
  1. korytarz,
  2. salon z aneksem kuchennym,
  3. aneks sypialniany,
  4. łazienka.
  • I piętro w budynku czteropiętrowym z dwoma windami.
  • Mieszkanie posiada balkon o powierzchni ok. 5m2.
  • Przed blokiem mieszkalnym znajdują się liczne miejsca postojowe.

ANSWER - NIERUCHOMOŚCI, INWESTYCJE, KREDYTY
W ramach współpracy naszym klientom oferujemy:
1. Fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe - oferujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
2. Gwarancję bezpieczeństwa transakcji - jesteśmy licencjonowanym biurem działającym w oparciu o Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dodatkowo każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową PZU S.A.
3. Pełną, rzetelną opiekę administracyjno-prawną - uczestniczymy i wspieramy Klientów na każdym etapie, aż do zakończenia transakcji.

ANSWER NIERUCHOMOŚCI
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej
w art. 66 i następnych K.C.


305 370
powierzchnia powierzchnia 33.93 m2
pokoje pokoje 2
pietro piętro 1
pobierz pobierz PDF

Dominika Izbicka

Ekspert w obrocie nieruchomościami

  • +48 792 202 302
  • d.izbicka@answer-home.pl