125/6821/OGS

działka / Rynek

DZIAŁKA W UROKLIWYM OTOCZENIU ZIELENI, KRZELÓW

Lokalizacja Krzelów

NOWOŚĆ!

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni prawie 10 arów, zlokalizowaną w Krzelowie, w powiecie wołowskim, w gminie Wińsko, w odległości 9 minut od Ścinawy.

DOSKONAŁA nieruchomość gruntowa dla osób szukających ciszy oraz miejsca w otoczeniu terenów zielonych.

Oferowana działka umożliwia budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz budynku gospodarczego-garażowego wolnostojącego.

W sąsiedztwie oferowanego gruntu znajduje się kilka domów w zabudowie wolnostojącej jednorodzinnej.

Bardzo dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi, ze względu na znajdującą się w pobliżu szkołę podstawową, bibliotekę miejską oraz boisko sportowe.

W bliskiej odległości zlokalizowane są również sklepy ogólnospożywcze, Park pałacowy, przedszkole, świetlica wiejska oraz kościół.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

:
 • Powierzchnia działki: 9,98 ara.
 • Media przy granicy działki, podłączenie do wodociągów w toku.
 • Prąd w skrzynce przy działce.
 • Kanalizacja gminna.
 • Brak gazu w miejscowości.
 • Bliskość lasu oraz natury.
 • Dojazd do działki drogą żwirową.

ATUTY

:
 • LOKALIZACJA – KRZELÓW, gmina Wińsko, powiat wołowski. Niezwykle ujmujące miejsce pod względem otoczenia pobliskich lasów oraz natury, a także kilku sąsiednich domów w zabudowie wolnostojącej. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących zamieszkać z dala od zgiełku miasta oraz jego codziennego pędu, uwielbiających naturę, ciszę oraz spokój. Oferowana nieruchomość gruntowa usytuowana jest w odległości 9 minut od Ścinawy, natomiast 23km od Lubina. W Krzelowie znajdują się sklepy ogólnospożywcze, szkoła podstawowa, przedszkole, świetlica wiejska, Park pałacowy oraz boisko sportowe. W niedalekiej odległości znajduje się również warsztat samochodowy oraz firma zajmująca się świadczeniami usług hydraulicznych i wodno-kanalizacyjnych.
 • MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA – oferowana działka posiada warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz budynku gospodarczego – garażowego wolnostojącego wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz pozostałą niezbędną infrastrukturą techniczną.

CENA: 72.000 ZŁ

BEZ PROWIZJI dla Strony Kupującej!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU:
DOMINIKA IZBICKA
+48 792 202 302
d.izbicka@answer-home.pl

ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomości.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


72 000
powierzchnia powierzchnia 998 m2
pobierz pobierz PDF

Dominika Izbicka

Ekspert w obrocie nieruchomościami

 • +48 792 202 302
 • d.izbicka@answer-home.pl