3/6821/OOS

obiekt / Rynek

Działka przemysłowa, na sprzedaż, Lubin

Lokalizacja Lubin

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu inwestycyjnego stanowiącego m.in. nieruchomość gruntową w postaci działki gruntu o powierzchni 0,3903 ha, zabudowanej budynkiem produkcyjno-biurowym wraz z obiektami tymczasowymi.

Kompleks położony w Lubinie – w strefie kilkunastu zakładów i firm produkcyjno-usługowych.

PARAMETRY KOMPLEKSU:

  • Nieruchomość gruntowa pod działalność produkcyjno-przemysłową o powierzchni 0,3903 ha;
  • Budynek produkcyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 460 m2 i obiektami tymczasowymi (w tym część administracyjno-socjalna, hala główna produkcyjno-montażowa, spawalnia, magazyny, dwa kanały samochodowe) – łącznie ponad 800 m2 powierzchni;
  • Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0205 ha z budynkiem przemysłowym (stacją transformatorową).

Cena kompleksu obejmuje wskazane powyżej nieruchomości wraz z PRĘŻENIE PROSPERUJĄCYM, od 1992 roku, PRZEDSIĘBIORSTWEM w zakresie robót elektroenergetycznych m.in dla potrzeb zakładów zagłębia miedziowego. Firma specjalizuje się w wykonawstwie, montażu i monitoringu sieci elektroenergetycznych, baterii kompensatorów mocy biernej, rozdzielnic różnego typu oraz przeznaczenia, stacji transformatorowych, w tym także przystosowanych do pracy w górnictwie dołowym. Wykonuje wszystkie rodzaje pomiary urządzeń i instalacji elektroenergetycznych, odgromowych oraz parametrów oświetlenia elektrycznego, badania stanowisk z monitorami ekranowymi, ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, a także opracowania instrukcji, dokumentacji i projektów technicznych.

W ramach oferty pełna infrastruktura techniczna firmy (w tym samochody, narzędzia, maszyny, materiały z demontażu), jak również jej składniki niematerialne i prawne (m.in. dokumentacja do kontynowania działalności gospodarczej, aktywne umowy ze stałymi kontrahentami, obszerna baza klientów). W zasobach przedsiębiorstwa wykwalifikowany zespół pracowników.

CENA: 1 250 000 zł. DO NEGOCJACJI! Istnieje opcja zakupu samego kompleksu nieruchomości.

ATUTY

:
Inwestycja z opcją przejęcia wieloletniego przedsiębiorstwa z wypracowaną pozycją na rynku, z pełną infrastrukturą techniczną i składnikami niematerialnymi, w tym szeroką bazą stałych klientów i kontrahentów. To również idealne miejsce na rozpoczęcie, przeniesienie, rozbudowanie własnej działalności gospodarczej.

1. Nieruchomość położona w strefie produkcyjno-usługowej, w sąsiedztwie kilkunastu firm i zakładów.
2. Dobra komunikacja do centrum Lubina i najbliższych miast.
3. Łatwy dojazd do dróg komunikacji krajowej i międzynarodowej (S3).
4. Pełna infrastruktura produkcyjno-biurowa, wszystkie dostępne media.
5. Teren ogrodzony, utwardzony, szeroka brama wjazdowa, duży plac wokół budynku.
6. Dojazd drogą asfaltową.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania dotyczące tej oferty.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ:
WERONIKA MISIURA
+48 733 575 888

ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomości.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


1 250 000
powierzchnia powierzchnia 800 m2
pobierz pobierz PDF

Weronika Misiura

Doradca w obrocie nieruchomości

  • +48 733 575 888
  • w.misiura@answer-home.pl