13/6821/OOS

obiekt / Rynek

OBIEKT GASTRONOMICZNY Z DZIAŁKĄ O POW. 1,05 HA

Lokalizacja Łagoszów Wielki

NOWA CENA!

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży obiektu gastronomicznego, który działał jako sala weselna, położony na działce o powierzchni 1,05ha w miejscowości Dobromil, gmina Radwanice, powiat polkowicki.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

:
  • Budynek mieszkalno- usługowy o powierzchni 506,35 m2, podpiwniczony na całej powierzchni, służący jako magazyn gospodarczy.
Ww. budynek łączy się z Salą Bankietową o powierzchni 480 m2, wyposażoną w urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne. Na parterze budynku znajduje się sala restauracyjna o pow. 78 m2 oraz kuchnia wraz z niezbędnymi urządzeniami. Na pierwszym piętrze znajduje się sześć pokoi gościnnych, cztery łazienki /WC oraz węzeł grzewczy wraz z piecem gazowym na propan- butan.
  • Działka o powierzchni 10500 m2.
Na tej działce wyznaczono teren 500 m2 pod budowę farmy fotowoltaicznej celem zabezpieczenia obiektów w energię elektryczną.


ATUTY

:
LOKALIZACJA - nieruchomość położona w jest w rejonie o wysokim stopniu czystości powietrza albowiem otoczona jest z trzech stron lasem. Bliski dojazd do dróg komunikacji krajowej i międzynarodowej (droga nr 3 oraz S3). Dobra komunikacja z najbliższymi miastami (Polkowice 11km , Głogów 12 km ), a tym samym bardzo dobry dostęp między innymi do sieci handlowo-usługowych i służby zdrowia.
FUNKCJONALNOŚĆ: Na wszystkich działkach dostępne są następujące media:
  1. własne ujęcie wody,
  2. instalacja WOD/KAN,
  3. energia elektryczna,
  4. sieć gazowa PROPAN BUTAN,
  5. wyznaczony teren 0.5 ha pod budowę farmy fotowoltaicznej.

CENA: 1 900 000 zł.

BEZ PROWIZJI dla biura od Strony Kupującej.
ZAPYTAJ O KREDYT!

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa inne pytania dotyczące tej nieruchomości.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

:
DOMINIKA IZBICKA
+48 792 202 302
d.izbicka@answer-home.pl


ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


1 700 000
powierzchnia powierzchnia 986.35 m2
pobierz pobierz PDF

Dominika Izbicka

Ekspert w obrocie nieruchomościami

  • +48 792 202 302
  • d.izbicka@answer-home.pl