441/6821/OMS

mieszkanie / Rynek

MIESZKANIE 2-POKOJOWE Z BALKONEM, ŚWIETNA OKOLICA

Lokalizacja Lubin

NOWA CENA!

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2. Nieruchomość znajduje się w Lubinie, na osiedlu Przylesie. To idealna inwestycja dla osób ceniących bliskość pełnej infrastruktury miasta. W pobliżu znajduje się sklep ogólnospożywczy, przedszkole, żłobek szkoła, przystanki darmowej komunikacji miejskiej, kościół, a także boisko sportowe.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚĆI:

  • łączna powierzchnia mieszkania to 41,3m2 na którą składają się 2 pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka, WC oraz balkon,
  • nieruchomość do lekkiej modernizacji i odświeżenia,
  • kondygnacja 3, piętro II w wieżowcu.

ATUTY

:
  • LOKALIZACJA – LUBIN, OSIEDLE PRZYLESIE – perfekcyjne osiedle dla rodzin z dziećmi, pary bądź starszych osób z uwagi na fakt rozszerzonej infrastruktury miasta z dostępem do sklepów ogólnospożywczych, przystanków komunikacji miejskiej
  • STANDARD WYKOŃCZENIA – nieruchomość do odświeżenia i lekkiej modernizacji. Okna w dobrym stanie (wymieniane). Podłogi w dobrym stanie.
  • UNKCJONALNOŚĆ – mieszkanie dzięki swojemu rozkładowi umożliwia dobrowolną aranżację wnętrza. Nieruchomość posiada okna po obu stronach lokalu mieszkalnego.

CENA: 229 000 ZŁ

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

:
DOMINIKA IZBICKA
+48 792-202-302
d.izbicka@answer-home.pl

ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI
W ramach współpracy naszym Klientom oferujemy:
1. Fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe – oferujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.
2. Gwarancję bezpieczeństwa transakcji – jesteśmy licencjonowanym biurem działającym w oparciu o Licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości; dodatkowo każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczeniową PZU SA.
3. Pełną, rzetelną opiekę administracyjno-prawną – uczestniczymy i wspieramy Klientów na każdym etapie, aż do zakończenia transakcji.

answer s.c. A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej
w art. 66 i następnych K.C.


229 000
powierzchnia powierzchnia 41.3 m2
pokoje pokoje 2
pietro piętro 2
pobierz pobierz PDF

Dominika Izbicka

Ekspert w obrocie nieruchomościami

  • +48 792 202 302
  • d.izbicka@answer-home.pl