28/6821/OGS

działka / Rynek

Działka budowlana Legnica/ Grzymalin

Lokalizacja Legnica

DZIAŁKA BUDOWLANA NA SPRZEDAŻ, GRZYMALIN/ 9km od LEGNICY

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną nr 1767/50 o powierzchni 10,53 arów w miejscowości Grzymalin w powiecie Legnickim.
MEDIA: prąd, woda i kanalizacja przy granicy działki.
ASFALTOWA DROGA DOJAZDOWA!

ATUTY

• LOKALIZACJA – działka idealna dla osób ceniących ciszę i spokój, jednocześnie chcących pozostać w bliskim kontakcie z miastem, w zaledwie ok. 9 minut możesz znaleźć się w centrum Legnicy, a w 16 minut-w Lubinie,
• DROGA DOJAZDOWA – dojazd do działki DROGĄ ASFALTOWĄ,
• CHARAKTERYSTYKA DZIAŁKI – Niewątpliwym atutem działki jest jej duża powierzchnia ( 1.053m2), foremny kształt, a także szeroki front dający dużą swobodę podczas wyboru projektu, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.
•MOŻLIWOŚĆ ZAGOSPODAROWANIA- Dla wszystkich działek obowiązuje MPZP (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego) z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Plan dopuszcza również realizację towarzyszącej zabudowy usługowej.
Oferowana działka została wnikliwie sprawdzona pod kątem jej stanu prawnego, a każdy nabywca w momencie zakupu otrzyma kompletną dokumentację dotyczącą między innymi zapisów MPZP, decyzji podziałowych, czy zaświadczeń o rewitalizacji i zalesieniu.
Kupując działkę posiadającą miejscowy plan, masz pewność, że budowa domu będzie możliwa.

CENA DZIAŁKI: 46.900,00. BEZ PROWIZJI dla biura od Strony Kupującej!

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ


Dorota Zenker-Gierczak
+48 731 121 888
ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin

www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomości.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


46 900
powierzchnia powierzchnia 1053 m2
pobierz pobierz PDF

Dorota Zenker-Gierczak

Ekspert w obrocie nieruchomościami

  • +48 731 121 888
  • d.zenker@answer-home.pl