22/6821/OGS

działka / Rynek

Działka zabudowana, Dobromil, gm. Radwanice

Lokalizacja Łagoszów Wielki

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości stanowiącej działkę z zabudowaniami mieszkalno-usługowymi, położoną w miejscowości Dobromil, w gminie Radwanice, w powiecie polkowickim, o powierzchni 10 500 m2.

Działka zabudowana budynkami mieszkalno-usługowymi o powierzchni 506,35 m2, z podpiwniczeniem na całej powierzchni, służącym jako magazyn gospodarczy. Niniejszy budynek łączy się z Salą Bankietową o powierzchni 480 m2, wyposażoną w urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne. Na parterze budynku znajduje się sala restauracyjna o pow. 78 m2 oraz kuchnia wraz z niezbędnymi urządzeniami. Na pierwszym piętrze znajduje się sześć pokoi gościnnych, cztery łazienki /WC oraz węzeł grzewczy wraz z piecem gazowym na propan- butan.

Na tej działce wyznaczono teren 500 m2 pod budowę farmy fotowoltaicznej celem zabezpieczenia obiektów w energie elektryczną.

ATUTY

:
  • BARDZO DOBRA LOKALIZACJA - nieruchomość położona w jest w rejonie o wysokim stopniu czystości powietrza albowiem otoczona jest z trzech stron lasem.
  • Łatwy dojazd do dróg komunikacji krajowej i międzynarodowej (droga nr 3 oraz S3).
  • Dobra komunikacja do najbliższych miast ( Polkowice 11km , Głogów 12 km ), a tym samym bardzo dobry dostęp między innymi do sieci handlowo-usługowych i służby zdrowia.
  • Dostępne wszystkie media:
a) własne ujęcie wody,
b) instalacja WOD/KAN,
c) energia elektryczna,
d) sieć gazowa PROPAN BUTAN,
e) wyznaczony teren 0.5 ha pod budowę farmy fotowoltaicznej.

CENA: 1 500 000 PLN, DO NEGOCJACJI.
BEZ PROWIZJI dla biura od Strony Kupującej.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa inne pytania dotyczące tej nieruchomości.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJE
DOROTA ZENKER-GIERCZAK
+48 731121888

ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


1 500 000
powierzchnia 10500 m2

Dorota Zenker-Gierczak

Ekspert w obrocie nieruchomościami

  • +48 731 121 888
  • d.zenker@answer-home.pl