46/6821/OMS

mieszkanie / Rynek pierwotny

Mieszkania z balkonami, Lubin, os. Szafir

Lokalizacja Lubin, ul. Szafirowa

OKAZJA.
Oferujemy Państwu na sprzedaż OSTATNIE DWA mieszkania z dwoma balkonami, w ramach I etapu budowy mieszkań w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej wg projektu DOM W HALEZJACH (R2B), tworzących kompleks pn. "OSIEDLE SZAFIR" w Lubinie, DOBRA LOKALIZACJA.

Mieszkania 3-pokojowe na PIĘTRZE o powierzchni 69,44 m2 z dwoma balkonami.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

:
  • wiatrołap – 10,06 m2,
  • hol – 5,88 m2,
  • łazienka – 4,38 m2,
  • kuchnia – 7,65 m2,
  • salon – 15,02 m2,
  • pokój – 7,37 m2,
  • pokój – 11,08 m2,
  • dwa balkony,
  • jedno miejsce parkingowe (opcjonalnie istnieje możliwość wykupu dodatkowego miejsca parkingowego).

Każdy lokal mieszkalny z samodzielnym wejściem. W każdym mieszkaniu bardzo czytelnie wyodrębniono część dzienną i nocną, tak by zapewnić wszystkim domownikom warunki komfortowego użytkowania. Otwarta strefa dzienna w każdym lokalu to wspólna przestrzeń salonu, jadalni i kuchni, równomiernie doświetlona naturalnym światłem z trzech różnych stron. Część prywatną tworzą dwie sypialnie oraz jasna łazienka. Wiatrołap obszerny i praktyczny, umożliwiający zabudowę szaf ubraniowych.

ATUTY

:
• LOKALIZACJA – idealna dla osób szukających spokojnego osiedla, dobrze skomunikowanego z pozostałą częścią miasta;
• FUNKCJONALNOŚĆ – mieszkania 3 pokojowe, funkcjonalne układy pomieszczeń, duże przeszklenia otwierające mieszkanie na balkon;
• DWA BALKONY – powierzchnia balkonów wraz z kameralną zabudową daje możliwości do zaprojektowania małej, ale własnej przestrzeni do odpoczynku na powietrzu.

STANDARD WYKOŃCZENIA: stan deweloperski; zastosowane: ogrzewanie gazowe (podłogowe), piec dwufunkcyjny, okna trzyszybowe plastikowe, elewacja w kolorze białym z elementami drewnopodobnymi.

CENA: 299 000 zł brutto.

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez 2% podatku PCC, bez prowizji dla biura od Strony Kupującej.

Dla strony Kupującej ANSWER NIERUCHOMOŚCI oferuje wspólnie wypracowany ze swoimi Partnerami pakiet rabatów na projekt aranżacji, a także asortyment wykończenia wnętrz.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

:
ANNA DAJEWSKA
+48 605 444 172

ANSWER – NOWA JAKOŚĆ OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Gwarantujemy fachowe i rzetelne doradztwo, w tym doradztwo kredytowe, pełną opiekę administracyjno-prawną oraz szeroki zakres skutecznych działań, przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi.

answer s.c.
A. Kubica-Radek, A. Dajewska
ul. Wyszyńskiego 16CA
59-300 Lubin
www.answer-home.pl
www.answer-nieruchomosci.pl

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego przedsięwzięcia deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).


299 000
powierzchnia 69.44 m2
pokoje 3
piętro 1